Ana Pc Fiyat Değiştirdiğinde Terminal Bildirim Gitmesi

Merhaba Ana Bilgisayarda Fiyat Değiştirdiğimiz zaman Terminal bilgisayarda Fiyat Değişti Bilgisi nasıl iletebiliriz. Kasiyer arkadaşlara popup gibi

merhaba paylaşım için teşekkür ederim dosya aktarım yaptım zaman komutlar gelmediğinden eylem kural çalışmıyor
fiyat değişti zaman popup çalış diye kural yok galiba

Burdan Kastınız nedir

Bu mu

Bu mu

Bu ise

bu ise Bunun için menü ürünlerine fiyat başlığı ekelemen lazım

image

Denetimci: itemheader

function addhdr() {sql.ExecSql("UPDATE ScreenMenuItems SET Header = '$1<br/>$2'");}

function clrhdr() {sql.ExecSql("UPDATE ScreenMenuItems SET Header = ''");}

image

Bu Eylemi bi Otomasyon Komutuna Eklemen yeterli

Önce

Sonra

popup bildirim

Ürün Listesinden yada toplu fiyat değiştir ekranında fiyat değiştirdim zaman görseldeki popup benzer gelmesi nasıl yapabiliriz

Otomatik yapamazsınız onun yerine bi buton atayıp uyarı verdirirsiniz

dediğiniz gibi otomasyon komut buton bağladığım zaman popup veriyor ama komut sistemi ile yapabilirmiyiz ürün listesinde yada toplu fiyat kısmında herhangi bir butona bağlayamıyorum o yüzden popup çıkmıyor

popup eylem

Eylemler içerisinde Komut Adı var

Navigasyon ekranından basabilirsiniz

@veysel
Merhaba veysel bey yönetim bilgisayardan fiyat değiştirdiğim zaman güncellenen ürünü terminal bilgisayarlardan nasıl gösterebilirim popup olarak

popup eylem

İlyas beyin, belirttiği gibi bir butona basmadan bu işlemi yapmanız mümkün gözükmüyor.

Anladım teşekkür ederim
o zaman ben fiyat listesinde fiyat değiştirdim zaman popup çalıştıracak bir eylem kural ve otomasyon komutu yapacağım buton basdım zaman fiyatı değişen ürünler popup olarak gösterecek
bunu yapabilceğim komut paylaşabilirmisiniz @veysel @YILDIZHANPOS

buton daki not sabit olacak
fiyat ı değişen ürünler değil
illa ürün olacak dersen
fiyat değiştikten sonra ürünleri seçip göstermek

https://youtu.be/YT9sqxk3URc

image

image

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.