Adisyon etiketine göre ürün satış raporu

Selamlar;

[Ürünler:5, 2, 2,1]
@{REPORT ORDER DETAILS:O.MenuItemName.asc,O.ExactTotal.Sum.desc:(ODI=True):{0}:,}
{REPORT ORDER DETAILS:O.MenuItemName.asc,O.Quantity.Sum.desc;#0;00,O.ExactTotal.Sum.desc:(ODI=True) and O.MenuItemName="$1"}
{REPORT ORDER DETAILS:’ '+[O.PortionName.asc],O.Quantity.Sum.desc;#0;00,O.ExactTotal.Sum.desc:(ODI=True) and O.MenuItemName="$1":2}

Bu raporu sadece belli bir adisyon etiketine göre nasıl uyarlayabilirim ?

Adisyon etiketinizin adı nedir ? Tam olarak yazılış şeklini belirtirseniz yardımcı olalım.

Merhaba;

Adisyon etiketi adı “Kısım” aldığı değerlerde “Bahçe” ve “Salon” Ürün raporunu Bahçe ve Salon olarak ayrı görmek istiyorum.

Teşekkür ederim ilginiz için.

Peki bu durumu neden departman olarak değilde adisyon etiketi ile takip ediyorsunuz ?

( eve geçince bakacağım raporunuza )

1 Beğeni

Merhaba,

İstemiş olduğunuz raporu aşağıda paylaşıyorum siz istediğiniz şekilde geliştirebilirsiniz.

[Kısım Raporu:1,1,1]
>Kısım Adı|Adisyon Sayısı|Toplam
{REPORT TICKET DETAILS:TT.Kısım,T.TicketNumber.count,T.TotalAmount.sum}
>>Toplam:|{REPORT TICKET DETAILS:T.TicketNumber.count,T.TotalAmount.sum}

[Bahçe Ürün Satış Raporu:1,1,1]
>Ürün Adı|Miktar|Toplam
{REPORT ORDER DETAILS:O.MenuItemName,O.Quantity.sum,O.TotalPrice.sum:(TT.Kısım=Bahçe)}
>>Toplam:|{REPORT ORDER DETAILS:O.Quantity.sum,O.TotalPrice.sum:(TT.Kısım=Bahçe)}

[Salon Ürün Satış Raporu:1,1,1]
>Ürün Adı|Miktar|Toplam
{REPORT ORDER DETAILS:O.MenuItemName,O.Quantity.sum,O.TotalPrice.sum:(TT.Kısım=Salon)}
>>Toplam:|{REPORT ORDER DETAILS:O.Quantity.sum,O.TotalPrice.sum:(TT.Kısım=Salon)}
6 Beğeni

@EmrBkts Bu saatte bile destek veriyorsunuz Teşekkürler…:blush:

2 Beğeni

Sanırım çözdüm

İlk önce

Şeklinde yapmış ve hata almıştım.

Böyle yapınca düzeldi.

Teşekkür ederim yardımlarınız için`