1 caller ıd cihazı ile iki pc de ögsterilebilmesi

Merhebalar herkese,
Caller Id cihaz bulunan sunucu pc olan makinadan siparisleri alıyoruz
Ancak diger pc den de yeni bir cihaz kullanmadan tek Caller Id ile diger makineme popup acmasını saglayabiliyormuyuz. bi döküman varmı bunla ilgili konuları inceledim ama herhangi konu yakalayamadım,
1 Caller Id ile iki bilgisayarda göstermek gibi

Merhabalar ne yazıkki bu isteğiniz şuna için mümkün değil.

1 Beğeni

RDP olarak bu mümkün olur.
Farklı yolda geliştirebilir diye düşünüyorum

1 Beğeni

@Sezgin malesef mümkün degil
Aynı makinede rdpwrapper ile çift rdp baglanarak görmek istedim anca 1 nolu kullanıcıda popup acılırken 2 nolu kullanıcıda malesef cıkmıyor.
1 nolu kullanıcı programı kapatırsa ve 2 nolu kullanıcı programdan tümüyle cıkıo yeniden login oldugunda 2 nolu kullanıcıda popup acılıyor. Bir yöntemi oldugunu düşünüyorum

@veysel evet caller ıd kurulumu ile ilgili makalenizi okudum.
Bu yöntem için 2 ayrı caller id kullanmak gerekiyor sanırım

işleyişini nasıl bahsedenseniz belki farklı bir çözüm üretebiliriz ikinci cihazı almanıza gerek kalmayabilir,

1 Beğeni

3-4-5-7-9 … client ta bile caller id popup çalıştırabilirsiniz, çalıştırdığımız müşteriler var. Hemde CID cihazı olmadan.

2 Beğeni

Sql 2017 ve cid602 kurulu ana client cihaz
Aynı lokalde bulunan diger clientler

Döküman mevcutmu bu konuyla ilgili inceleyebilecepim @Banned

Doküman yok, kendi geliştirdiğimiz bir çözüm. Destek isterseniz özelden yazabilirsiniz.

1 Beğeni

Anladım
Yabancı forumlardan faydalanayım
teşekkürler

1 Beğeni

Yurt dışında size gelen çağrıların numaralarını kaydedip bir API üzerinden ileten servisler var. Böyle bir uygulamayı çok isterdim yapmayı ama buna kimse para VERMEZ.
SambaPOS’a bile para vermek istemiyorlar.

Merhaba, bahsettiğiniz uygulamayı yapabilirim hala ihtiyaç varsa cevap bırakın döküman hazırlayım

1 Beğeni

Burdan yola çıkarak yapabilirsiniz

elzem degil ama böyle bir yapı olması cok işimize yarayabilir. tek caller id ile 2 veya daha cok pos üzerinde popup cıkması işe yarayacaktır.

Hazırladım Dökümanı paylaşacağım

1 Beğeni

Callerid Terminallere Yolla.zip (1.4 KB)

Gelen Aramalarda Diğer pc de de Popup Gösterir
Tıklanan popup daki tel no silinir

image
İşaretli yer sizin widget ekranın adını yazarsınız Genelde Paket Servis Olur

1 Beğeni