Yemesepeti Onayla Denince Kasa Ve Mutfaktan Fiş Çıkması

Merhabalar. Forumda aradım ama bulamadım. İsteğim şu şekilde:
1- Yemeksepeti “Onayla” butonuna basılınca hem kasadan hem de mutfaktan çıktı vermesi (Onayla denince zaten mutfaktan çıktı veriyor.)
2- Her iki çıktıda da müşteriye ait bilgilerin yer almasını istiyorum. (Mutfak çıktısında sadece sipariş bilgileri yer almaktadır.)

Diğer türlü 3 aşamalı işlem olduğundan sadece “Onayla” butonuna basıldıktan sonra fiş çıktısını alabilmemiz mümkün müdür? Şimdiden teşekkürler.

Bu konuyu incelediniz mi?

yemek sepeti otomatik yazdırsın istiyorsan Yazıcı usb ile bağlı olmayacak

ETHERTNET ile bağlı olmalı

Tahminim senin kasa yazıcı usb ile bağlı bu yüzden çalışmıyor
Mutfak ethernet ile bağlı o yüzden çalışıyor

Evet mutfak yazıcısı ethernet ile bağlı. Kasa yazıcısını da ethernet ile bağladıktan sonra deneyeceğim. Fakat muhtemelen mutfağa çıkan fişin aynısı ethernet ile bağlandıktan sonra kasaya da çıkacak farz edelim. Lakin müşteri bilgileri çıktısını nasıl sağlayacağız. Diğer türlü adisyonu göster deyip yazdırdığımızda müşteri bilgileri çıkıyor.

Şu an bakıyorum. Umarım faydalı olur. Teşekkür ediyorum.

Müşteri adres vs bilgilerinin mutfak yazıcısındanda çıkmasını istiyorsunuz sanırım bunun için mutfak yazıcı şablonunu düzenlemeli siniz

Evet. Dediğim gibi aynı anda hem mutfak hem de kasadan çıktı istiyorum. Müşterim böyle bir istekte bulununca mantıklı da geldi açıkçası. Tek tuşla bütün iş hallolmuş oluyor.

https://drive.google.com/file/d/1Ix3oKRkHZZXnxVSi7vGeC5JMCKMS9-YO/view?usp=drivesdk

Rardan çıkartıp import etmeniz yeterli Yemeksepeti otomatik yazdır

Teşekkür ediyorum. Var olan değişikliklerin üzerine yazmaz değil mi?

Paylaştığım bağlantıda kileri yapıp paylaştım onu yaptıysanız gerek yok yapmadıysanız import edin