Yemeksepeti Otomatik Onay Hatası

Merhaba. 2 güne kadar hiçbir sıkıntı çekmediğimiz Otomatik Onay butonunda dün ve bugündür problem yaşamaktayız. Otomatik onay kutusu işaretli olmasına rağmen siparişler onaylanmıyor. Manule aldığımız zamanda yoğunluktan ötürü gözden kaçan siparişler oluyor ve 4 dakikadan sonra onaylanmayan siparişler bildiğiniz gibi iptal oluyor. Bu sorunu çözmemize yardımcı olmanızı istiyoruz. Sizlere fikir vermesi için Log kayıt listesinden bir screenshot almıştım.

Merhaba Eren Bey,

Anladığım kadarıyla mesaj sunucu bağlantısında sorun yaşamaktasınız lisans e posta adresinizden destek@sambapos.com adresine konuyla ilgili mail atabilirseniz yardımcı olmak isteriz.

İyi çalışmalar

Denemek amaçlı sistemdeki yemeksepeti menüsünü sıfırlayıp yeniden menü oluşturduktan sonra ürünleri seçtim. Daha sonra SambaPOS-MessagingServer resetledim ve siparişler otomatik olarak onaylanmaya başladı. Sanırım şimdilik bir problem yok Veysel Bey. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşırsak lisans e-postası üzerinden iletişime geçeceğiz.

İyi günler…

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.