Yemeksepeti Alarm Ve Ürün Etiket Sorunu

Merhabalar. YemekSepeti entegrasyonu sorunsuz çalışıyor. Fakat sipariş gelince alarm çalmıyor. Çözümü ne olabilir?

Bir de müşteri Yemeksepetinden sipariş verdiğinde sipariş etiketleri eksik çıkıyor. Bunun çözümü nedir?

Aşağıdaki görselde, sağ taraftaki normal adisyondaki istenmeyen malzemeler örneği, sol taraftakinde ise Yemeksepeti çıktısındaki istenmeyen malzemeler. Müşteri 5 malzeme istememiş ama 3 tanesi fişte görünmekte. Bir ayar yapmam gerekiyorsa belirtirseniz çok sevinirim.

Kurulum ayarından gizleyiniz

1 Beğeni

Buradan kastınız nedir acaba? Daha önceki entegrasyonlarda böyle bir durum yaşamamıştım. Muhtemelen bir yerde hata yapmış olabilirim. Bu kısmı azıcık daha açarsanız çok sevinirim. Saygılarımla.

Şuan resim atamıyorum
Kurulum yaparken dükkan adı şifresi girerken
Alltaki kutucuk kapalı olsun

0Alttaki kutucuk kapalı olduğunda etiketler görünecek mi siparişin altında? Çünkü sorun etiketlerin eksik çıkması. Programdaki sipariş etiketleri gibi eksiksiz çıkmasını istiyorum. Bu arada yukarıdaki alarm problemi çözüldü. Teşekkürler.

Yemek sepeti entegrasyon sayfasında sağ üste bulunan üç noktaya tıklayın.

Ayarlar sayfasına giriş yapınız, Yemek Sepeti API Ayarları kısmında bulunan Ürün Açıklamalarının SambaPOS’a Gönderim Durumunu kapalı yapmanız durumunda ürün açıklamaları gelmeyecektir.

Bu şekilde ayarladığınız da sadece müşteri tarafından seçilen etiketler gelecektir.

1 Beğeni

Teşekkür ederim Veysel bey. Dediğiniz gibi yaptık ve problem kalmadı.