Yemek Sepeti Yazdırma Hk

Merhaba, yemek sepetinden sipariş onaylandıktan sonra otomatik termal yazıcıdan cıktı cıkmasını istemekteyiz daha önceki konuları incelediğimde net bir bilgiye raslamadım yardımcı olursanız sevinirim

Konuyu inceleyiniz.

yönergeye göre yaptım fakat çıkmıyor

Ali bey, müşterinize bağlantı kurarak bağlantı bilgilerini mail olarak support@sambapos.com adresine gönderebilir misiniz beraber kontrollerini sağlayalım.

Adisyonda logo varsa otomatik olarak yazdırmaz. Logo ve başka resimler varsa onları kaldırıp deneyin.

Mevcut şablonun içinde logo yok

Barkod var mı? Yemek sepeti entegrasyonundan bahsediyoruz değilmi? Yemeksepetinin kendi sitesinden oynaylama işleminden bahsetmiyoruz.

Barcode yok adisyon şablonunda sadece yazılar var gerekli dökümanlar incelenerek yapıldı. Yemek sepetindeki değil SambaPOS içerisindeki Yemek sepeti entegrasyon içerisindeki yazdırmadan bahsediyorum. Yemek sepetinden sipariş geldiğinde entegrasyon içerisinden onayladığımızda otomatik olarak direk yazıcıdan cıktı almasını istemekteyiz

Kısıtlama bölümüne yazdığınız kaynak ile kullanıcılardaki isim aynı olmalı birindeki örnek kullanıcılarda Yemeksepeti Kuraldaki Yemek Sepeti olursa yazmaz

Kuraldaki isimle kısıtlamadaki isim aynı

Sorun Çözüldü. Yemeksepeti adisyonları Restoran departmanında oluşturuyor. Yazdırma görevine ise paket servis departmanında yazdırma ilişkisi verilmiş. İlişkileri düzenleyince yazdırma sorunu giderildi.

@RestoANT yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

1 Beğeni