Yemek sepeti çift Adres sorunu

Müşterim de yemek sepeti entegrasyonuvar.Gelen sipariş sahibine ait iki adres varsa adres hatalı çıkıyor

Merhaba, Bu adresten daha önce sipariş geldiğinden dolayı ilk adres olarak bu adres kayıt edilmiş. Müşteri daha sonra farklı adresten sipariş vermiş ve adresi yazacak alan oluşturmadığınız için veya dokümandaki import dosyasında bulunan yazıcı şablonunu kullanmadığınız için bu şekilde bir durum ile karşılaştınız.

Adisyon Etiketler Kısmında Adres ve Adres Tarifi adında etiketler oluşturup ilişki kısmını boş bırakınız yazıcı şablonunuzda ise;

<L10>Teslimat Adresi: {TICKET TAG:Adres}
<L00>Adres Tarifi: {TICKET TAG:Adres Tarifi} adında satırlar oluşturmanız durumunda yeni adres de Teslimat adres kısmına yazıp eski adresi de adres kısmında görünecektir.

Müsade ederseniz adres için bir şey sormak istiyorum. Müşteri aynı numaradan arayıp bir kendi evine daha sonraki günlerde de annesinin evine siparişte bulunup aynı numaraya iki farklı adres tanımladı. İki farklı adresi tanımlayıp müşteri aradığı zaman hangi adrese yollayalım diye sorabilip adres seçebilme imkanımız olabiliyor mu? Bunun için adisyon fişinde de nasıl bir değişiklik yapmamız lazım

Müşteri aradığında 2-3 adres çıkabiliyor ve soruyorsunuz hangi adrese diye. Adisyon fişinde bir şey yapmanıza gerek yok.

Veysel bey merhaba bu bahsedilen sorun bende de oluyor dediklerinizi yaptım ama çift adres kaydı olan müşterilerimizde sorun yaşıyoruz ve çözemedim öneriniz ne olabilir. (Not: Html şablonu kullanıyorum)

Merhaba, Hamit bey benim hazırladığım şablonu mu kullanıyorsunuz?

Merhaba Hamdi bey Veysel beyin hazırladığı vardı ama sizden ve diğerlerinden bazı şeyleri aldım kendime uyarladım isterseniz paylaşabilirm.

[='{TICKET TAG:Adres}'!=''?'{TICKET TAG:Adres} {TICKET TAG:Adres Tarifi}':'{ENTITY DATA:Adres} {ENTITY DATA:Not}']

Ben bu kodla çözdüm o sorunu bu şekilde sorun olmuyor

Bu kodu şablonunuza uyarlayabilirsiniz.

Birde varlık verisi güncelle eylemi ile yapılabilir. Ama biraz karışık kod işinizi çözmezse yaparız

Tamam teşekkürler deneyecem