Yemek sepeti adres sorunu

Yemek Sepeti Siparişleri Geldiğinde Teslimat Adresinin Mahallesi Varsayılan Gelişmiş Paket Servis Uygulamasının Bekleyen Siparişler kısmındaki Ekranında Çıkmıyor. Adisyona Yazılan Adres İle Yemek Sepetinin Sipariş Onaylama Ekranındaki Adresler farklı Adisyonda bu şekilde yazdığı için sipariş hatalı adrese gönderilmektedir… Kullandığım Adisyon Şablonunda Teslimat Adresi Seçili ‘‘Adres: {ENTITY DATA:Adres}’’

Cevdet bey Selamlar,

Aşağıdaki konuları inceleyiniz.

Veysel bey sadece teslimat adresini Yazıcı şablonunda göstermek istiyoruz… Çünkü adisyon çok uzun ve karışık çıkıyor… Önemli olan teslimat adresidir, diğer adresin bir önemi yok işletme açısından.

Bir diğer konu ise yemek sepeti localhost sipariş ekranındaki adres ile paket servis ekranındaki siparişlerde farklı

Cevdet bey paket servise normal sipariş aldığınızda siparişlerinizin adresini belirtmek için normal Adres satırı gerekli ama derseniz ki iki tane Yazdırma şablonu kullanacağım yemek sepeti için ayrı şablon paket servis için ayrı şablon ve ayrı yazdırma görevi oluşturmanız gerekli.

Anladım, Teşekkür ederim Veysel bey dediğini uygulayıp deneyeceğim…

İkisininde adisyon tipi Paket Servis olduğundan bu tür yazdırmaları iki farklı Yazdırma butonu oluşturarak yapmanız gerekmekte eğer sipariş onaylandığı gibi yazdırıyor sanız bunun için aşağıdaki konudaki kaynak kısmını kullanmanız gerekir.