Tek Bir Ürün Grubunu Yazdırma

Merhaba. Garson tarafından verilen alkol grubu siparişlerinin kasamızın oradaki yazıcıdan çıkmasını istiyoruz. (Sadece alkol grubu) Bunu istememizdeki neden ise yoğunluktan dolayı arkadaşlar bazı siparişleri sisteme işlemeden müşterinin masasına götürebiliyorlar. Doğal olarak gün sonunda eksik ürün problemleriyle uğraşıyorlar. Garson arkadaş ürünü girip, kasadaki yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra barmen arkadaşın bulunduğu yere götürüp elindeki çıktıyı ona verecek, oradaki arkadaşta çıktıya göre ürünü teslim edecek. Gün sonunda barmen arkadaşın eline kaç tane alkol ürünü fişi gelmiş kaç tane ürün satılmış onları karşılaştırarak ürün kaçıp kaçmadığını öğrenmek.

Merhaba,

Aşağıdaki dokümanı baz alarak dilediğiniz ürün grubunuzu tanımladığınız yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.

https://kb.sambapos.com/2-3-14-e-yeni-mutfak-yazdirma-gorevi-nasil-hazirlanir/

İyi çalışmalar.

Göndermiş olduğunuz linkteki ayarları arkadaşlar yapmaya çalışmış ama başaramamış @veysel. Şubeye bağlanıp çözüme kavuşturabilir misiniz? Yetkili bayimizle irtibata geçmişler ama SambaPos ile alakalı maalesef pek bilgileri yok.

Durumla ilgili bir e posta gönderebilirseniz konu hakkında bayinize destek sağlayabilir yada bölgenizde bulunan farklı bir bayiye yönlendirebiliriz.

İyi çalışmalar.

Yönetim - Yazdırma - Yazdırma Görevleri menüsünü girin. Siparişleri mutfaya yazdırma görevindeki ilişkileri düzenlemeniz gerek. Kaç grup varsa o kadar satır ekleyin ve alkol gurubunda yazzıcıyı kasa yazıcısı seçin. diğerleri mutfak olarak kalsın.

Yapamazsanız iletişim bilgilerinizi gönderirseniz yardımcı olabilirim. İyi çalışmalar.

Sorun çözülmüştür. İlgi ve alakası için Veysel Bey’e teşekkür ederiz.

Bu konu son yanıttan 30 gün sonra otomatik olarak kapatıldı. Yeni yanıt girilmesine izin verilmiyor.