Stok sistemi çalışmıyor

Merhaba alım yapıyorum. Sonrasında satış. Fakat tahmini seviye değişmiyor. Reçetelerini otomatik programa yaptırdım.

Reçete eksik gibi depoyu seçtin mi?

Reçete de depo girişi yokki

Depo seçmeliniz ürün bölümünden

Seçili aslında

Stok ile ilgili dökümanları iyi inceleyin.
Çok hatalı yapıyorsunuz.

Abdulkadir bey SambaPOS’un en temel özelliğini yapmadığını söylüyorsunuz.
Malum SambaPOS dünyanın en esnek ve konfigüre edilebilir Restoran POS uygulaması. Bu esneklik kimi zaman bu şekilde yanlış anlaşılmalara veya unutkanlıklara sebebiyet verebiliyor.
Ekran resimlerini gönderdiğiniz uygulamada herhangi bir aksaklık yok. Ama sorun zaten burada da değildir.

Malum default ilk yüklemede gelen Yerel Depo adını değiştirmişsiniz. Hatta belki başka depolarda açmışsınız. Departman tanımınızda farklı bir depoyu seçmişseniz ve tüm alımlarınızı ve hareketlerinizi de farklı bir depodan yapıyorsanız bu durumla karşılaşabilirsiniz.

Var olan diğer depolarınızın görünmeme sebebi ise, Depo Tipleri tanımlamanız ve bunu Gizli Depo olarak seçmiş olmanız olabilir.
Kontrol edip bilgi verebilir misiniz?
,

@abdulkadirkivrak Selamlar.

Bu tür konularda sonucu bizimle paylaşırsanız hem konunun takibini yapmış oluruz hem de yeni kullanıcılarımız stok sisteminin çalışıp çalışmadığı hakkında kafa karışıklığı yaşamazlar.

İyi çalışmalar dilerim.

Merhaba
Geç dönüş için üzgünüm. Mehmet beyin dediği gibi departman tanımında farklı depo ismi vardı. Değiştirince çalıştı. Başka yaşadığım bir problem Manuel olarak reçete yaparken bazı ürünlerde porsiyon gelmiyor. Ancak eksik reçeteleri otomatik oluşturabiliyorum.