Siparis etiketleri: Cok secimli POPUP pencesi

Merhabalar,

KB de söyle bir dokuman var;
https://kb.sambapos.com/4-19-porsiyon-ve-siparis-etiketleri-acilir-pencereden-popup-nasil-secilir/

Dokumanin ilk baslangic paragrafinda söyle diyor;

Bu örnek, size açılır pencerede çoklu seçim yapma imkanı vermemektedir. Çoklu seçim yapmak istiyorsanız, sözkonusu ürünün üzerine tıklayıp, ekranın sağ tarafından seçiminizi yapabilirsiniz.

Ayrica dokuman celiskili. Gene ayni dokumanin ilerleyen satirlarinda sunlari yaziyor;

En Çok Seçim: 0 (Buraya bir rakam yazarak en çok seçimi sınırlayabilirsiniz. 0 yazarsanız istediğiniz kadar seçim yapabilirsiniz.)

Fakat malesef 1 den fazla secim yapamiyoruz (aynen dokumani uygularsak)

Sorum söyle;
Herhangi bir sekilde, acilan POPUP penceresinde coklu (1 en fazla) secim yapma imkani var midir?

Benimkisi sadece bir düsünce, varsa bilmek istiyorum sadece.

NOT: Sadece POPUP pencereli cözüm ariyorum, diger yöntemleri denedim calisiyor. Onlarda bir sorun yok. Soru Sor Eylemin de MULTISELECT = TRUE olayini da denedim, gene olmuyor.

Tesekkürler
E. Kaplan

Erkan bey Merhabalar,

Söz konusu dökümanı incelediğimde çelişkili olarak bahsettiğiniz kısım, ürünün üzerine tıkladığınız zaman sağ tarafta açılan etiket bölümünde birden fazla seçim yapabilmenizin mümkün olduğunu anlatıyor.

Popup seçimi için ise şuan elimizde bulunan bir yöntem yok, ilerleyen sürümlerde eklenebilir mi diye yazılım ekibine danışacağım.

İyi çalışmalar.

1 Beğeni

@veysel Hocam,
Cevabiniz icin cok tesekkürler.

Tabiki SambaPOS un icinde yapilabilen birsey olursa cok süper olur.

Bu arada, asagidaki adresde anlatilan bir yöntem var;

Bu da sanirim KB deki ile ayni bir yöntem.

Dünden beri epey ugrastim, kafama göre asagidaki gibi birseyler cikti ortaya, ama ne derecede dogru bilmiyorum. Biraz test edip belgeyi atayim bu baslik altina. Sizde inceleyip, duzeltilecek yerler varsa, veya burasi böyle yapilsa daha iyi dediginiz yerler olursa da cok sevinirim.

Tesekkürler
E. Kaplan