SambaPOS5 altinda yaptigim ilginc seyler

Bu çalışma Türkiyede sadece firmamız tarafından özel olarak geliştirilen bir çözümdür, SambaPOS merkezin bu çözüm ile ilgili bir çalışması yoktur. Dolayısı ile diğer bayi akadaşın bilgisi olmaması normaldir.

http://www.sistemler.com/vip100-voip-callerid-siparis-sistemi.html

yaklaşık 1 senedir ip telefonlar için caller id mevcut. Hali hazırda kullanan müşterilerimizde var çoklu hat desteği de mevcut. Her hattın araması ekrana düşüyor. Ayrıca bir ip telefon almanıza gerek yok cep telefonunuza düşüyor çağrılar. Kurulumuda cid show kurulumu ile aynı extra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.

@BildaBilisim ustad malesef uygulamayı satan sırket sıstemler soyle bır sıkıntı var sıstemınızı sılersenız veya tekrar lısans almanız gerewktıgını soyluyor .

O uygulamanın geliştirilmesini biz talep etmiştik zamanında, ama isteklerimizi karşılamadı ve fiyat/lisans politikası ve yetenekleri pek cazip olmadığından şu anki kendi çözümümüzü geliştirdik. Hem fiyat/lisans hemde yetenek açısından daha kullanışlı durumda. Her bilgisayara ayrı lisans sözkonusu değil, ses kayıt özelliği ve çağrı geçmişi zaten müşterileri cezbeden en güzel özellik.

Ek olarak cep telefonundan çağrı cevaplamak zaten voip hatlarda standart bir özellik.

ileri tarihli sipariş alma

3 Beğeni

depozito eklendi

2 Beğeni

Merhaba,
Şu zip dosyasının şifrəsi ne?

1 Beğeni

Paketçi şifresi ile paketi üzerine alması için basit bi çalışma
1 Beğeni
1 Beğeni

Ileri tarihli sipariş alma
Tarih ekleme geliştirildi çıkan ekrandan seçiliyor
Geçmiş tarihe sipariş alımanın önüne geçildi

Selamlar
Böyle özelleştirmeler güzel. Ama zaman zaman dökümanınıda paylaşmak gerek.

https://forum.sambapos.com/t/custom-date-selection-with-html-js/11555/2

1 Beğeni

Son sürümde çalışmıyor bu sebeple paylaşmadım yapacak arkadaşlar sorun yaşayabilir

Sorun bildirdiğin için teşekkürler.
Nasıl bir hata alıyorsun.?
Sorun tam olarak nedir?

Seçilen tarih local yada global setting e yazmıyor boş bırakıyor

bugünün yarının ve yarından sonraki tüm günlerin siparişlerini sıralar

@YILDIZHANPOS ilyas ustad rezervasyonla alaklı bır uygulama mı gelıstırsen senıne ben sana cerve hakında bılşgı versem sende buna yakın bır uygulama mı yapsan acaba bırtek orda eksık kaldık gıbı gelıyor nedersın mumkun mu bu ?

@marikoglu Selam
Hali hazırda kullandığımız reverzasyon sistmimiz var. Sorun mu? yaşıyorsunuz. Yoksa eksikleri mi? var.

@Sezgin canım benım sorun yasamıyorum ama ben rezervasyon ıcın reztoran.com reezervasyon sıstemını kulanıyorum sebbebı su . ılerı tarihlı rezervasyon alıyorum no show ları tamamını goruyorum . kac defa gelmı kac defa rezerve yapmıs falan fılan . daha ıslevsel hale getırmek lazım . zamanındada buna benzer seyler yazmıs soyulemıstım . bu halı ıle sadece varmı var benım ıcın . alakart restaurantlar ıcın ( benım kulanımıma uygun degıl en azından suan ıcın ) .

Dedikleriniz yapılır elbet . Fakat arz talep meselesi.

Toplu Adisyon kapama yapılabilir paket servis için gerekli tek tek kapatmak yorucu oluyor Benim 2 farklı çalışmam var 1i Kurye paket dönüşü anahtarlığını okutup aldığı ödeme tipine göre kapatıyor akşamda rapora göre ödeme yapıyor fakat bu şekilde yanlış kapatmalardan dolayı sapma oluyor örnek fotoğraf

Diğer bir sistemde Mevcut olan cari sistemini kopyalayıp paketçi hesapları diye paketçilere hesap oluşturup paketçi hesabına atılabiliyor akşam tahsilat yapılabiliyor ama ödeme tiplerine göre ayırmak gerekiyor

Olması gereken ödeme şekline göre paketçi üzerindeki hesapları görüp sapma varsa o adisyonun ödeme şeklini değiştirip toplu şekilde kapatılması eylem kural yapısı ile yapabilirmiyiz