Paketçi Hesapları Varlık Ekranı

@vehbi bey evet çok haklısınız, söylediğiniz herşeye saygı duyuyorum ama uslubunuz çok da uygun değildi. Özelden yazıp daha uygun bir uslup takınmak yerine aleme ibret gibi cevap vermeyi seçmiş olmanız düşündürücü.

Hala yanlış kelamlar ediyorsunuz Ali bey. Sambanın lisansını satın almış olmanız size harikulade ayrıcalıklar sağlamıyor. Sizden 200 $ almak da benim zerre kadar umrumda olmaz. Forumda bizi bilen de biliyor, ücretli veya ücretsiz şekilde yardımcı olduğumuz bir çok insanda var. Sizin genel tavrınız ve üslubunuz maalesef hiç samimi değil ve sürekli bedavanın peşinde koşuyorsunuz.
Konuyu açtığınızdan beri neredeyse etiketlediğiniz herkes konuyu gördü ve size cevap yazmıyor, yardımcı olmak istemiyor Acaba Neden ? diye bir kendinize sorarmısınız ? Nerede ne hata yapıyorsunuz da insanlar size yardımcı olmak istemiyor ?
Konuyu okuyan 30 kişide mi sorun var ? Yoksa konuyu açan 1 kişide mi ?

Sambayı kullanmaya devam ettiğiniz sürece burada size yardımcı olabilecek kişilerle iyi geçinmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Ben lisanslı kullanıcıyım heeytt bee edasıyla bir yere varamazsınız.
"… Yardımcı olamayacaĞIZ "cümlemden dolayı size hiçbir açıklama yapma zorunluluğum da yok, çünkü mesajı aldığınıza eminim.

Sizin benim kime ne kadar ödeme yaptığımı size açıklamak zorunda da değilim, o edayı da takınmıyorum. Size sadece saygılı olmanızı hatırlatmak istedim. Talep ettiğiniz ücretin peşinde olmadığınız tavrınızdan belli. Bu konuyu kapatmak ve sataşmalarınıza son vermenizi rica ederek son kez söylemek istiyorum lütfen siz bana cevap vermeyin istemiyorsanız, zorunda olduğunuz bir durum yok