Paketçi Hesapları Varlık Ekranı

Bu ekranı yapmamda yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar. Paketçi raporları ve paketçi ekstresini hallettim tek eksiğim bu ekranın aynısı.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla

Herkese iyi çalışmalar

Ben bu şekilde kullandırıyorum işini görürse atayım sana

Teşekkür ederim standart şekli bende de var. Üsteki hesap yaz bölümü için istedim özellikle.

Çok teşekkür ederim ilgin için

Biraz zahmetli ama yapılabilir.

1 Beğeni

Yardımcı olursanız çok memnun olurum, şu anda takıldığım tek yer orası. Buradan çok şey öğrendim, bazı şeyler de keşfedildikçe çok daha zevkli oldu programda çalışmak.

Yardımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum, herkese iyi çalışmalar ve hayırlı bol bereketli bir gün diliyorum.

Saygılarımla

Yardım edebilecek veya fikri olan kimse yok mu @Banned @veysel @vehbi @mehmet @Sezgin @Varol232 @mrtvrdl @erkan_kaplan @eren @EmrBkts

Ali bey merhabalar, sanırım forum’un kullanım şeklini tam anlatamamışız. Burası bir yardım platformu. Tüm kullanıcılar bilgileri oranında size uygun oldukça yardımcı olurlar. Elbette biz de. Ama sorunuz üstünden 24 saat geçmişken herkesi bu şekilde etiketleyip tekrar gönderi yapmak çok uygun bir yöntem değil. Bunu hatırlatmak istedim.

2 Beğeni

Ali bey istediğiniz şey gayet yapılabilir durumda ama sadece Sambaya ödediğiniz lisans ücreti ile bu şekilde destek alabilmeniz pek mümkün değil. Sambaya değer katan üzerinde yapılan iyileştirme ve kullanım şekline göre esneyebilen yapısıdır. Bazen istediğiniz şeyin değeri lisans ücretinin 10 katı olabilir. Takdir edersiniz ki burada bu işten ekmek yiyen insanlar var. Artık cebinizdeki yılanı çıkarmalı ve forumda paylaşılan bedava bilginin bir yere kadar sınırlı olduğunu anlamanız gerekiyor. Ufak tefek yerlerde takılırsınız spesifik bir durumda yardımcı olabiliriz ama siz komple bir çözüm istiyorsunuz, bunun da bir bedeli var.

1 Beğeni

@vehbi Pardon ama uslubunuzu önce bir düzeltin lütfen, tam anlatamamışız da ne demek.

Gayet yardım platformu olduğunu iyi bilen biriyim, sizin bu şekilde hatırlatmanıza gerek yok. Önceki konulardaki uslubuma dikkat edip okuma zahmetinde bulunmuş olsaydınız nelerin farkında olduğumu gayet iyi anlardınız.

Sizi rahatsız eden konu sizi etiketlemiş olmamsa bundan dolayı inanın ben de şu tavrınızdan dolayı çok rahatsız oldum. Ama cevap vermek zorunda değildiniz. Bilginiz varsa bu konuda ve yardım etmek isteseydiniz, o şekil cevap vermeniz anlaşılır olabilirdi.

Madem yardım platformu burada herkesin göreceği şekilde yazmak yerine, daha anlayışlı olup direk özelden mesaj da atabilirdiniz. Sizin bu yolu seçmiş olmanızda maalesef iyi niyet bulamıyorum.

Rica ediyorum uslubunuza dikkat edin, karşınızda azarlayabileceğiniz küçük bir çocuk yok. Sonuçta ben bir sambapos müşterisiyim. Soru sordum cevap vermek zorunda değilsiniz. Sizi bir daha değil etiketlemek, sizden gelecek yardımı bile kabul etmem ben.

Ben bu rahatsız olduğunuz durumu, İngilizce yardım platformunda da gördüm ve gayet normal karşılanıyor kimse sizin gibi bir uslup kullanmıyor. Sizi rahatsız eden nedir, benimle şahsi bir meseleniz olamaz diye düşündüğümde bu tutuma uygun bir gerekçe bulamıyorum. Son bir kez hatırlatayım da cevap vereceğiniz zaman aklınızda olsun, kimseye saygısızlık yapmadım şu ana kadar ve gayet platformun ne olduğunun farkındayım. Sizin farkında olmadığınız ve unuttuğunuz şey ise, ben bir lisanslı bir müşteriyim ve yardım talep etmişim. Umarım tüm müşterilerinize bu uslupla bu şekilde yaklaşmıyorsunuzdur.

Herşeye rağmen iyi günler iyi çalışmalar dilerim

Saygılarımla

@Banned bey bedava istediğimi nereden çıkardınız. Ben yardımcı olurum ama fiyat da şudur dediniz de sizi geri mi çevirdim.

Evet daha önce özel mesajla geri çevirdiniz :slight_smile:

200 dolar para istemiş olmanızdan dolayıdır @Banned bey. Makul olan şeyler de vardır olmayan da. Lisansın 10 kat fiyatına müşteri hizmetine devam edebilirsiniz tabi, ama her müşteri de illaki kabul edecek diye bir zorunlulukta değil.

Gayet makul bir rakam, aynı işi Dubai de müşteriye de geçen hafta yaptım. Şunuda ekleyeyim ; Bunu aracıya yaptım, o da asıl müşteriden 250 $ aldı.

Kusura bakmayın @Banned bey, bir müşteriniz bu fiyatı uygun görmüş diye bu fiyata olmaz diyen herkese sataşmak zorunda değilsiniz. Özelden yazar teklif verirsiniz, kabul ederse yardım eder etmezse de cevap vermezsiniz. Burada herkese açık şekilde o uslup ile nereye varmak istiyorsunuz.

Herkesin gücü sizin hizmet ücretinize karşılık vermek zorunda değil, saygı duymak zorundasınız. Bunun yerine cebinizdeki yılanı çıkarın tabiri esnaflığa pek etik durmadı bilmenizi isterim.

Ali bey ben sizi azarlamaya çalışmadım. Dikkat ederseniz hatayı kendimizde aradım. Burada soru sorduktan sonra makul bir süre beklemenizin uygun olacağını ilettim. Burada büyütecek bir durum yok. Bunu herkesin görebileceği şekilde paylaşmamın sebebi de bunu daha net anlatabilmek.

Ayrıca İngilizce platformunda bu şekilde yapılan paylaşımların uygun görüldüğü konusunda da size katılmadığımı da belirtmek isterim.

@vehbi bey sizi etiketlememdeki tek sebep İngilizce platformundaki çözüm çabalarınız. İngilizce sitesinde uygun görmüyor oluşunuza saygı duyarım elbet, fakat buradaki tavrınıza pek rastlamadım orada. Bu tavır sadece Türklere mi yapılıyor

Ali bey ne desem bir şekilde muhalif cümleler kuracaksınız belli ki. Ödeyeceğiniz ücretin karşılığını alacağınızdan emin değilsiniz anlaşılan veya sizin için o değerde değildir istediğiniz şey.
Eğer daha önceki fiyat teklifimi kabul etmiş olsaydınız bu istediğiniz şey de ücretsiz ilave edebilirdim ki zaten sadece Yazdırma Görevi eklemem yeterli olacaktı.
Neyse … bir daha sizin açtığınız konulara dahil olmayacağım ve beni de herhangi bir konuda etiketlemeyin lütfen. Ücretli dahi olsa size hiç bir şekilde yardımcı olmayacaĞIZ !

Ali bey eğer orada da 10 kişiyi birden etiketleyen birisi ile karşılaşsaydım inanın bunun gibi bir cevap verirdim. Siz de bu yok ama ofansif olarak çok fazla soru soranları da bir süre donduruyoruz. Herkesin eşit paylaşım eşit yardım almaya hakkı olduğunu düşünerek.

@Banned bey, Sizden asla bir talepte bulunmayacağıma emin olabilirsiniz. Hiçbir yerde hiçbir şekilde sizi etiketlemeyeceğime de bir o kadar emin olun. Sizden daha önce talep ettiğim herşeyi de başka arkadaşların yardımlarıyla çözmüş durumdayım, size bir baskı uygulamadım. Teklif verdiniz bana uymadı o kadar. Yazdırma görevi eksik sadece onu da çözerim Allâh razı olsun sizden ne diyeyim.

Yardımcı OLMAYACAĞIZ derken ve özellikle ĞIZ kısmının ne manaya geldiğini açıklamanızı bekliyorum.

Unutmayın ki herkes sizin gibi bir bayi tavrında değil.

Çok basit bir şekilde tekrar söylüyorum. Sorunumu dile getirip yardım talep ettim, gerek ücretli gerek ücretsiz yardım edebilme elbette size kalmış. Saygı da duyarım talepleriniz için. Fakat talep ettiğiniz ücreti kabul etmedim diye bu saldırgan tavrınız esnaflık değildir bunu unutmayın. Bu tavır size umarım hakkettiğiniz kazançlar sunuyordur.

Tekrar iyi çalışmalar diler, sizden yardım talep ettiğim için de çok özür diler çok pişman olduğumu bilmenizi isterim.

Saygılarımla