Paketçi bazında rapor alma SambaPOS V5

Merhaba. SambaPOS v5 sürümünde Raporlar kısmında paketçi bazında rapor alabiliyor muyuz?
Paketçi o gün ne kadarlık satış yapmış ve sipariş detayları mesela.

Merhaba,

Aşağıda paylaşacağım rapor da ok ile gösterdiğim yerlerdeki gerekli düzenlemeleri yaparak istediğiniz raporu görüntüleyeceksiniz.

[EmreB:3,6, 2, 2, 2]
>>Saat|Müşteri|No|Toplam
{REPORT TICKET DETAILS:T.Time,EN.Müşteri,T.TicketNumber.asc,T.TotalAmount:(TEN.Paketçi=EmreB)}
>Toplam |||{REPORT TICKET DETAILS:T.TotalAmount.sum:(TEN.Paketçi=EmreB)}
>Paket Sayısı:|||{REPORT TICKET COUNT:(TEN.Paketçi=EmreB)}

Dediğiniz gibi yaptım teşekkürler fakat paketçi isimleri değişince nasıl olacak bunun bir yolu yok mu? Paketçi değişince raporlarda da mı düzenleme yapacak bunun kolay bir yolu yok mu değişken atama tarzı.

Ayrıca müşteri bölümünde birincil alan adım Telefon olduğu için telefon numarası yazıyor. Adı alanının yazmasını nasıl sağlarım.

Teşekkürler.

Merhaba,

Ana Menü -> Yönetim -> Varlıklar ->Varlık Tipleri -> Müşteriler kısmından Birincil alan bölümünü değiştirebilirisiniz.

Adı yaptığım zaman ikinci bir isimde müşteri kaydedemiyorum. Başka çözümü yok mudur? Zaten bir sürü sorun yaşadım bari bu sorun olmasın.

Buradan bakabilirsiniz. SambaPOS V5 Paket Servis bölümünde müşteri düzenleme

Raporları alırken paketçi raporunun adı altında ödeme türüne göre paket satışlarını nasıl listeletebilirim? Yani o paketçinin hangi ödeme tipiyle ödeme aldığını listeletmek istiyorum.