Paket adisyon kuralları hatası

[PKT-Paket Adisyona Paketçi Seçildiğinde Durum – Paketçi Adı – Yolda] [:Paket Servis] parameter not defined in [PKT Paket Servis Belgesi Paketçi Durumunu Değiştir] action.
[PKT-Paket Adisyonu Oluşturulduğunda Durumu – Bekliyor] [:Paket Servis] parameter not defined in [PKT Paket Servis Belgesi Paketçi Durumunu Değiştir] action.
[PKT Paket Adisyonu Durumunu Güncelle -Teslim Edildi] [:Paket Servis] parameter not defined in [PKT Paket Servis Belgesi Paketçi Durumunu Değiştir] action.
[PKT-Paket Adisyonu Durumunu Değiştir – Paketçi Yok] [:Paket Servis] parameter not defined in [PKT Paket Servis Belgesi Paketçi Durumunu Değiştir] action.

Bu sorunu aşamadım. Neyi gözden kaırıyorum bulamadım ttps://kb.sambapos.com/4-12-gelismis-paket-servis-uygulamasi-v5-2-3/

Hocam sende denizi geçip derede boğuluyorsun.
hata nedir
neler yaptığı göster

hahaha :)))
https://kb.sambapos.com/4-12-gelismis-paket-servis-uygulamasi-v5-2-3/
Burdaki herşeyi yaptım ama bu hatayı alıyorum.
Neyi gözden kaçırdığımı anlamadım.

.dokumanda problem yok
Yeniden dene olmazsa bi import dosyası ayarlayım sana

İlker bey Paket Servis dökümanı biraz uzun bir yerde hata yaptığınız zaman bulmak dahada zor oluyor,
Bayi bölümünde bayiler için hazırlanmış Konfügrasyon görevleri mevcut ve bunun içinde hazır paket servis bulunmaktadır aşağıdaki linki incelerseniz kolay bir şekilde paket servis kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

https://destek.sambapos.com/t/bayiler-icin-konfigurasyon-gorevleri/349

Çalışıyyordu dün bozdum:))) Üzeirne kurulmasında bir sakınca var mı ?

DB yedekli :slight_smile:

Yedeğinizi alın üzerine kurun eskileri silip yenileri üzerine yazacaktır tabi daha önce paket servisi bu konfigürasyon görevi ile kurduysanız

Daha önce elle kurmuştum. Bu ekranları sevmedim:((

Paketçi 1 tane var bizde ve CallerID görünümü bile gitti şimdi.
Yedeği geri döndüm ama eski görünüm geri gelmedi.

Bahsettiğin import dosyasını göndereiblirmisin ?

Ben @veysel bey’in gönderidğini uyguladım ama hala aynı hatayı alıyorum. Bu normalde gelen bir hata mı onu da bilmiyorum.