Log rapor hakkında

kırmızı ile işaretlediğim alandaki bilgilere ilave hesabı alınan ürünün adını nasıl yazdırabilirriz.

Ödenenen ürünler için sipariş durumu oluşturarak yapabilirsiniz. Şöyle bir şey size ışık tutacaktır.

ilginiz için teşekkürler yazdırmak istemiyorum. bu yöntem işleri biraz karıştırır. amacım ödeme ekranına geçtiğimizde ürünleri seçerek ödeme aldığım kısımdan yapmak. orada seçtiğimiz ürünleri log tutturma şansımız var mıdır

SIz o raporu orda nasil aliyorsunuz?
Ticket No belli olduguna göre, ödenenleri bulmak zor olmasa gerek.

Raporu paste edin, belki bir fikir cikabilir.

[Masa Ödeme Raporu:2,3,3,2,4]

Ticket No|Date|Saat|Kasiyer|Detaylar
{REPORT TICKET LOG DETAILS:L.TicketNo,L.DateTime,L.LogTime.desc,L.UserName,L.Log:L.Category = “Ödeme”}
rapor bu

bu tarz bişey yazılamaz mı buraya

ödeme alıyoruz 5 kişi ayrı ayrı hepsini aldık kapattık. 2. müşteri geri dönüyor ben ne ödedim diyor. cevap veremiyoruz.

Sizin bu sekilde bir masadan ALMAN USULU tabir edilen SPLIT(Hesap bölme) ile istediginiz sonuca ulasmaniz biraz zor gibi. Ki gerci bizdeki almanyadaki alman usulu ödeme de bu sekilde degil, o da ayri bir hikaye aslinda :slight_smile:

Sizin aradiginiz böyle birsey kanimca; (film malesef almanca, SPLIT Rechnung Butonu= ALman usulu hesap bölme, TISCH 8= Masa 8, K1= Garson 1, BAR= Nakit, EC+Kreditkarte=KReditkarti)

Bu sekilde kimden ne hesabi aldiginizi görebilirsiniz. Ticket leri bölmeden alinan hesaplarda kimden ne hesabi aldiniz tahminimce göremezsiniz.

İlginiz için teşekkürler. Tabi bizde alman usulü çok farklı 1 çayı 2 parça ödemek isteyen bile çıkıyor.:slight_smile: biraz düşünüp kendi sistemime uyarlamam gerekecek. Tekrar teşekkürler