Iade ve iptal edebılme

SİPARIS aldıktan sonra tekrar masayı acınca iptal ve iade butonu işlem görmüyor mecbur ikram edıp sonra iade edılıyor masayı acınca su -kola-m.suyu var musterı kolayı ıptal ettı ama sıstemden edemıyorum mecbur ıkram sonra iade yapılıyor.

Adisyon kapandıktan sonra iptal edemezsiniz. Adsiyon kapandıktan sonra iade yapabilirsiniz kilidi kaldır butonuna tıkladıktan sonra iade seçeneği açılıyordu sanırım.

1 Beğeni

@tansu92 aynı şekilde sorunu çözüyorum biraz zaman kaybı oluyor, sanırım bizden kaynaklı bi komut hatası var

Kapanan adisyonlarda da işlemler yapılabilir

@Sezgin Bey Merhaba ilginiz için Teşekkürler Bizimki Ödeme Yöntemi Değil

Sipariş Alındığında iptal Edilebiliyor ama iade yapmak istediğimizde işlem gerçekleşmiyor ürünü önce ikram yapıp sonra o ürünü iade olarak düşe bilmekteyiz.

benim için çok bir sorun teşkil etmiyor tansu beyle aynı sorunu yaşadığımız için yardımcı olmak istedim

1 Beğeni

bunu daha önce yapmıştım.
Örnek olarak paylaştım.
Sizin istedikleriniz de yapılabilir.

Spariş alındığında adisyon kapanmadan ütün iptal edilebilir, iade edilemez. Ancak adisyon kapandıktan sonra iade edilebilir ekran görüntüsü paylaşırmısınız?

1 Beğeni

@Yakup BEY VE @mrtvrdl aynı seyden bahsedıyoruz @Sezgin bey paylastıgı bızımle ılgılı degıl bizim istediğimizi de yapabılırım demıs onun da yolunu gosterırmısınız.

1 Beğeni

@tansu beyin sorununu görsel olarak paylaşıyorum

cok tesekkur ederım aynen bu sorun

@Banned @mehmetakyildiz abilerim yardımcı olursanız sevınırım

SAdece merakimdan soruyorum.
IADE butonunun ILISKILER bölümünde neler yaziyor? Hangi durumlarda gösterilmesine izin veriyorsunuz?

Erkan beyin bahsettiği iade otomasyon komutu ilişkiler bölümü bu şekilde olmalı

Bendeki Ayar Bu Şekilde :slight_smile:

heralde çözüm bulamıyoruz

İade kuralını kontrol ettiniz mi ? Yedeğinizi alarak sıfır bir veritabanı açarak burada iade ile ilgili kontrolleri yaparak resim alıp tekrar veritabanınıza dönerek uygulayabilirsiniz yada sorununuzu anlamamız için daha detaylı bilgi vermeniz gerek belirttiğiniz otomasyon komutu doğru gözüküyor.

@veysel bey yukarıda vıdeo vaR sorum net orda sıstemı sıfırladıktan sonra oldu daha onceden boyle bırsey yoktu kurallar otomasyonlar hepsı sıfırlandı o yuzden iade calısmıyor suan

Tansu beyin kontrollerini sağladığımda durumlar ile ilgili olduğunu anladık ve otomasyon komutu ilişkiler kısmında bulunan enable states ve visible states kısmını sadece GStatus= olarak güncelleyerek iade butonunu aktif olmasını sağladık.

3 Beğeni

@veysel bey cok tesekkur ederım ilginiz için

1 Beğeni