Gün başı mıktar yazma

gün başı yaparken kasadaki mıktarı işlemem gerekiyor buda eski sürümlerde vardı kasa mıktarı yazıp gun bası acıyordu v5 proda yok dırek gun bası alıyor bunu nasıl yaparız tesekkur ederım

Dökümanın 2.4 maddesinde bozuk para devrinden bahsedilmiş.

Aşağıdaki konularda biraz daha detaylandırılmış;

https://destek.sambapos.com/search?context=topic&context_id=2044&q=Bozuk%20para&skip_context=true

Buradakıleri yaptım ama istediğim bundeğildi heralde anlatamadım ben hesaplara bastığımda değil gün işlemlerine bastığımızda gün bası yaparken orda uyarı verıp bozuk parayı işlemek istiyorum hesaplar bölümünden degıl hanı samba2-3 gibi hatırlarsanız gün başı acarken kasa soruyordu mıktar yazıyorduk akşam kasa toplanırken kasa parası 50 TL gibi yazıyordu

Gün başı yapıldı kuralına ekleyin eylemi işlem tamamdır

1 Beğeni

bende gün başı kuralı yok acıyorum ama olmuyor gerı kalan herseyı yptım ama bır yerde ufak bıhatam var lutfen şemalı yaparmısınız rıca etsem

image

ilgili kural Gün Başı Yapıldı bu kurala

bu eylemi eklemeniz

ilk baş eylem oluşturuyorum sonra gün başı kuralı kuruyorum bu eylemı gün başı kuralına atıyorum ama almıyor yardmcı olurmusun abi rica etsem SambaPOS App_ 5.3.0 17.03.2020 15_09_00 DB_ 153-153 SQ tansu1992@icloud.com 2021-01-01 15-18-50

Dediğin gibi yaptım doğrumu

Gün başı diye yaptım

https://destek.sambapos.com/uploads/default/original/2X/5/505c02a175a3e82dce5c1c5f880cf81dc346b624.png

bunun içeriğini doldurman lazım sizin yapıyı bilmediğim için bişey diyemiyorum support@sambapos.com dan yada başka bi bayi den destek alın lütfen

Bu şekilde yapabilirsin

kural

@TeknoHizmet bence en basından anlatmalısın mesela hesaplardan bu şekilde uyarlarsa çalışmaz…

1 Beğeni

dökümandaki kasa defterini hazırladıysa sorun olacağını zannetmiyorum takılırsa yardımcı oluruz

1 Beğeni

cok tesekkur ederım allah işinize kolaylık versın saolun

Rica ederim işini gördüyse ne mutlu

Burada raporlar bolumunde surekli nakite atiyor ama kredi karti yada baska bir odeme tipi sectigimizde yine nakit olarak dusuyor raporla ilgili duzenlemeleride gerceklestirmeme ragmen degismiyor.