Getir entegrasyon sorunu

Merhabalar Getir entegrasyonu yayınladığınız günden beri sıkıntıları var çalıştığımız bayinize defalarca söylememize rağmen merkezle görüştüm deyip güncelleme yayınlayacağınızı söylüyor 5 aydan fazladır güncelleme bekliyoruz getir entegrasyon sorunlarını ne zaman çözeceğinizi belirtirseniz memnun olurum iyi çalışmalar

Merhaba Enver bey,

Müşterilerimizde problemsiz kullanım sağlanıyor, en son güncelleme ne zaman yapıldı ?
Entegrasyon modüllerimiz sürekli geliştiriliyor uygulama versiyonunuz nedir ?
Daha da önemlisi her şeyi yazmışsınız sorunlarınızı yazmamışsınız eğer sorununuzu da belirtebilirseniz kontrollerini sağlayalım.

Merhaba @veysel bey Getir sürümü 1.0.7 Samba versiyon 5.3.0 sorun her getir siparişi geldikten sonra otomatik onay kendi kendine kapanıyor bazende otomatik onay açık olmasına rağmen sipariş onaya düşmüyor ve sipariş düştükten sonra getir sesli uyarısı vermeye devam ediyor getir cloud bilgisayar her açıldığında otomatik çalışsın istedik bayii uygulamadan kaynaklı şuan yapamıyorum dedi bize
iyi çalışmalar dilerim

başlangıca koyarsanız uygulamayı pc her açıldığında açılır

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\StartUp

İLYAS Abi yaptık onu çalışmıyor birde getirden gelen ileri tarihli siparişler de düşmüyor uygulama çok kötü

Enver bey, SambaPOS şuan güncel olarak 5.3.34 Versiyonu kullanılmakta, Getirin geçen hafta mevcut sürümde geliştirmeler eklenerek yayınlandı.

Sorun olarak belirttiğiniz konuları cevaplayayım;

1- Getir entegrasyonundan sipariş geldiğinde 6 kere bildirim sesi çıkartacak şekilde ayarlanmıştır onaylasınız da bekletseniz de 6 kere çalıp susacaktır.

2- Otomatik onay açık iken siparişi onaylamıyor ise o anlık bilgisayarınızda yada siparişinizde oluşan bir durumdan dolayı siparişi onaylamıyordur.

3- İlyas beyin dediği şekilde kendiniz de yapabilirsiniz gayet basittir başlangıçta bir uygulamayı
çalıştırmak.

4- İleri tarihli sipariş çalışmaktadır versiyonlarınızı güncelledikten sonra test edebilirsiniz.

İleri tarihli siparişler düşüyor ancak ön onayı getirin kendi sitesinden yapmanız gerekiyor. Ön onayı getirin sitesinden yaptıktan sonra teslim saatine 1 saat kala normal sipariş gibi düşüyor sisteme. Önonaylı sipariş olduğu ve teslim edilmesi gereken saat belirtilse kullanışlı olur.

Siparişler aralıklarla geldiğinde sorun yok ama aynı anda 2 ve üzeri sipariş geldiğinde benim müşterilerimde sorun yaşıyor malesef.

@veysel bey dediklerinizi aynen yaptım sürümleri güncelledim bir sipariş geldikten sonra hala otomatik onay seçeneği kendi kendine kapanıyor her zaman yapmıyor ama 2 3 siparişte bir yapıyor bunu

Merhaba Enver Bey,

Bir önceki cevabımda bahsetmiştim bu durumdan , belirttiğiniz durum Getir Connector uygulaması kapanması, bağlantı ile ilgili sorun olduğunda yada siparişte bir sorun olduğunda verdiği bir hatadır.

Bu hatayı almanız takdirde uygulamanın kapalı olup olmadığını kontrol ettikten sonra uygulamayı bir kere kapatıp tekrar çalıştırarak onaylamayı dener misiniz ?

Eğer belirttiğim şekilde kontrolünü sağlamanız durumunda sorununuz devam eder ise çalışma saatleri içerisinde yetkili bayiniz ile iletişime geçerseniz hızlıca kontrollerini sağlayabiliriz.

İyi çalışmalar.