Gelişmiş paket servis uygulaması

Gelişmiş paket servis uygulamasını kurmak istiyorum fakat bir sürü detay bir sürü ayar var. Gelişmiş konfigürasyon ayarlarında mevcut olan arkadaşlar bunu benimle paylaşabilir mi lütfen.

Acil yardımcı olursanız sevinirim.
Aşağıdaki linkteki ayarlar baya karışık geldi bana

https://kb.sambapos.com/4-12-gelismis-paket-servis-uygulamasi-v5-2-3/

https://kb.sambapos.com/6-2-2-yemek-sepeti-v3-entegrasyon-kurulumu/ adresinden 3.3. sekmesinden indirebilirsiniz.

@isa Veritabanım İngilizce bir sıkıntı yaşar mıyım bunda

Farklı dillerde kullanmadım @veysel bey bilgi verebilir size bu konuda.

Türkçe veritabanında hazırlanmış Paket Servis importu İngilizce veritabanında çalışmayacaktır. İngilizce Paket Servis dökümanı mevcut adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

Mevcut adımlar karmaşık geldiği ve zaman alacağı için import etmek istedim. Ingilizce yardım sitesinde import edebileceğim dosya varsa benimle linkini paylaşır mısınız lütfen @veysel bey

Ali bey ne yazık ki son kullanıcı ile import dosyası paylaşamıyoruz. İngilizce forumda paket servis ile ilgili konuları kontrol edebilirsiniz iyi çalışmalar.

1 Beğeni

Türkçe sitede mevcut olup İngilizce sitede paylaşılmıyor olması, İngilizce olunca da son kullanıcıya düşüyor olmamız düşündürücü. Veritabanım türkçe olsaydı indirdiğimi import edip kullanmam an meselesi yani.

@veysel bey türkçe import dosyasını paylaşmak neden sorun olmadı sadece bana onu açıklarsanız sevinirim. Ben lisanslı bir kullanıcıyım ve sizden bu sitedin amacı doğrultusunda basit bir yardım talep ettim. Resimlerle nasıl yapıldığı paylaşılmış bir şeyin türkçe import dosyası varsa İngilizce import dosyası da pek sorun yaratmasa gerek.

Kullanıcılarınızla bunu paylaşır olmanız programa ne gibi zarar verecek ki? Programı kullanıyorum diye yazılımcı olmam gerek mi? Karmaşık gelmiş bana olamıyor mu?

Bağışlayın beni lütfen amacım saygısızlık değil, sadece Türkçe import dosyasının olmasına ve paylaşılmasına söylediğiniz sözler bana biraz sanki ayrım var gibi geldi

Ali bey, yemek sepeti sayfasında bulunan importta sadece paket servis değil bir kaç ilgili alanlarda mevcuttu dökümanı hazır olmadığı için import olarak eklemişti şimdi bu kısımların dökümanları hazır ve bu alandaki import dosyasını kaldırdık.
Dökümanı mevcut olan hiç bir modülün import dosyası son kullanıcıya verilmemiştir.
Bu durum şahıs veya kişilere özel bir durum değildir şirket kurallarındandır.

Bana sadece paketçi kısmı lazım zaten başka bir şey istemediğimden o kısmın import dosyası iş görecekti. Aşağıdaki fotodan da görüldüğü gibi import dosyası mevcuttur. Sadece Türkçe olduğundan işime yaramıyor.

Yemek sepetiyle işim yok sadece paketçilerimin ne aldığını ve gün sonu hangi paketçinin ne kadar hasılat yaptığı, bekleyen ve giden paketlerimi görmek istedim. Kullanmayacağım özellikleri yüklemenin bana faydası olmaz

Ali bey İngilizce dökümanı kontrol ederseniz paket servisini konfügrasyon görevinden yükleyebileceğinizi göreceksiniz.

https://kb.sambapos.com/en/4-12-advanced-delivery-service-implementation-v5-2-3/

1 Beğeni

Arkadaşlar aşağıdaki linkteki gelişmiş paketçi uygulamasını kurmamda yardım edebilecek veya import dosyası hazırlayabilecek arkadaşlar benimle iletişime geçebilir mi ? Yemek sepeti hariç , sadece paketçi lazım bir de paketçiler hakkında gün sonu rapor alabilmem lazım .Bu arada veritabanım ingilizce. o yüzden türkçe import dosylarındaki komutlar işe yaramamaktadır.

Yurtdışında olduğum için çevremde yardım alabileceğim bir bayi yok maalesef. Gelişmiş paketçi uygulaması için şartları görüşebileceğim ve yardımcı olabilecek arkadaşlar lütfen bana mail olarak veya buradan yazarak ulaşsın.

https://kb.sambapos.com/4-12-gelismis-paket-servis-uygulamasi-v5-2-3/

Saygılarımla , iyi çalışmalar dilerim.

Merhabalar Ali bey,
Ali bey SambaPOS bir çok ülkede bayisi bulunmaktadır, dilerseniz genel merkez ile iletişim kurarak size uygun bayi yönlendirmesi talep edebilir yada cp.sambapos.com lisans bilgileriniz ile giriş yaparak market kısmından dilediğiniz modülü satın alabilirsiniz.

İyi çalışmalar,

Bahreyn de bayiniz yok maalesef. Market kısmında da paketçi modülünü göremedim.

Dubai de bir müşteriye yapmıştım geçen ay, muhtemelen sizinde işinizi görecektir, destek isterseniz özelden yazabilirsiniz.

Whatsapp var. Anydesk var. Teamviewer var. Hocam illaki 1:1 yuz yuze konusmaniz gerekmiyor.

@nyzo İletişim Bilgilerini verirseniz sevinirim. Yeni bayi galiba, daha önce Tayfun beye sordum bayimiz yok demişti

@aligokaslan Bilgiler tarafınıza özel mesaj olarak iletilmiştir.

@nyzo ilginiz ve vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim