Farkli Garsonlar giris cikis yapmadan(login - logout) siparis alabilir mi?

Merhabalar,

yapilabilir mi yapilamaz mi bilmiyorum AMA senaryo soyle:

8 garson var. Surekli tum masalar varlik ekraninda kalmak istiyorlar.

Garson 1: 3, 5,7. masalarini acti
Garson 2: 30, 34, 37 masalarini acti

Ve ana kasada surekli tum masalar varlik ekrani acik.

Herhangi birisi 3 nolu masaya girmek istediginde bir pencere gelsin ve sifreyi girsin. 3 nolu masa garson 1 e ait. Eher girilen Passwort dogru ise adisyon, hesap alma gibi islemleri yapabilsin.

Eger masa yeni bir masa ise, yeni bir masa olarak algilayip masayi acan garsonu o masanin sahibi olarak kayit etsin.

Yani kisaca login ve logout olmadan Tum Masalar ekraninda sabit kalip, tiklanan masada farkli garsonlarin da islem yapabilmesini istiyorum.

Boyle bir senaryo yapilabilir mi?

Tesekkurler
Erkan Kaplan

Eylemlerimiz arasında Login LogOut seçeneklerimiz var, ancak bu şekilde bir kullanım için tasarlanmadı. Anlattığınız senaryonun mantığını çok da anlayamadım. Bu sebeplerle Login LouOut u mevcut şifre ekranında yapmak çok daha mantıklı bir operasyon.

Amaç işlemleri hızlandırmak ise örneğin şifre girme süresi size sorun teşkil ediyor diyelim.
Proximity kartlar ve kart okuyucusu ile sisteme hızlıca login olunabilir.

Anladim.
Fakat amac surekli login/logout olayina Engel olmak. Surekli olarak mesela masa plani penceresinde kalarak farkli garsonlara tiklama ile islem yapmasini saglamak.

Ayrica masa planinda kalarak hangi masa acik, hangi masa saat kactan bei Masada vb informasyonlari surekli takip edebilmelerini saglamak. Surekli gir cik gir cik islemleri uzatiyor. O yuzden dedim bir imkan varsa uygulanabilirmi diye.

Aslinda her masaya tiklandiinda sifre sorgulatabiliyor @Sezgin birseyler gosterdi. Fakat bu masanin acikmi yoksa yeni bir masa oldugunun algoritmasini cozemedik… Ayrica masa acik ise sadece o masayi acan garsonun dogru oldugunda masaya giris yapilabilmesi, diger ikinci bir sorun.