Cep Garsonu - Mobil Sipariş Uygulaması

Merhaba ;
Uygulamamız şu anda İşletmeye özel olarak çalışmaktadır. Yani Restaurantın kendi uygulamasıdır. Müşteriler uygulamayı indirdiğinde uzaktan sipariş verebilmektedir.
2. olarak uygulamanın İşletmede kullanım modu eklenecek ve uygulama açıldığında Yerinde Sipariş veya Paket Servis seçenekleri sunulacaktır. Yerinde sipariş seçildiğinde müşteriye boş masalar gösterilerek hangi masada oturduğu sorulacak ve masa seçiminden sonra sipariş girmesi sağlanacaktır, bunun üzerinde çalışmalarımız devam ediyor.
3. olarak uygulamayı bölgesel olarak çalışacak ayrı bir uygulama şeklinde planlıyoruz. Bir çeşit yemek sepeti gibi ama sadece SambaPOS kullanan ve ilgili bölgede ikamet eden müşterilere bu restaurantların bir listesini göstererek hangi restauranttan sipariş vereceğini soracağız ve seçilen restaurantın menüsünü çekerek sipariş verilmesini sağlayacağız. İlerleyen günlerde gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğim.

5 Beğeni

Elinize sağlık Mustafa bey ihtiyaç halinde yazarım :slight_smile:

1 Beğeni

Bence Bu Uygulama Tutar

Seneye diyecem Şey

bu arada ios uzerındede calısmak lazım sankı orda uygulama yok !

Çalışıyoruz Münir bey, bazı şeyleri yerli yerine oturtmak için iyileştirme çalışması yapıyoruz, mesela, müşteri geçmiş siparişlerini görebilsin, siparişten vazgeçme durumunda ilk 5 dk. da iptal edebilsin gibi … Sistemin cloud (bulut) tarafında bazı servislere bağlı çalışması gerekiyor ki lisans/abonelik kontrolü sağlayabilelim. Önümüzdeki günlerde Apple Store da da görebleceksiniz. Gelişmeler hakkında bilgilendirmeye devam edeceğim.

1 Beğeni

@Serhatoglu Mustafa bey cok sevınırım . ıyı calısmalar dılerım . cunkı eksıklıktı ios tarafı kulanıcı az olur cok olur suan ıcın kestırmek mumkun degıl ama bu platformdada olmak gerekıyor dıye dusunuyorum bu boslugu dolduracagınızdan dolayı tebrık ederım ıyı calısmalar dılerım

1 Beğeni

Android telefon ve tabletlerde kararlı sürüm olarak yayınladığımız ve demo olarak sipariş verebileceğiniz sürümü Google Playden indirebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizim için değerlidir.

3 Beğeni

Merhaba ;

Cep Garsonu uygulamamıza eklediğimiz yeni özellikler ve çalışma şeklini gösteren yeni bir video çektim. Eklemeyi unuttuğum Sipariş Durum ekranına ait görseli de ayrıca buraya ekliyorum.

2 Beğeni

Başarılı çalışma tebrik ederim.

1 Beğeni

@HeaRTFasT @Serhatoglu @YILDIZHANPOS @TeknoHizmet arkadaslar google playden puan ve yorumda yazın lutfen . ve burdan okuyan dıger bayı arkadaslar onlarda puan ve yorum yazsın

2 Beğeni

@marikoglu puanlayorum hemen

İlginize teşekkür ederim Münir bey. Destekleyen ve yorum yazan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.

2 Beğeni

bır tası tasın ustune koyana destek olmak lazım benım nazarımda elımızden geldıgı kadar ne para ne pul tepı topu 5 dakıka ayırıp yorum ve puan verılecek bence yapılması lazım .

3 Beğeni

Tekrar merhaba, yeni eklediğimiz özelliklere ait ekran görüntülerini paylaşıyorum.Masa taşıma işleminde bir kaç güzel senaryo var. Mesela müşteri kendi masasından kalktı ve başka bir masada oturan arkadaşının yanına oturdu ve masasını da arkadaşının masasına taşıdı diyelim. ( Bu arada masa taşıma işlemi masadaki QR kodu okutarak yapılıyor. ) Bu taşımada hesapları karıştırmadan 2 ayrı adisyon olarak ekliyoruz.
Veya 4-5 kişilik bir arkadaş grubu geldi ve herkes aynı masada ayrı ayrı sipariş verdi. Sonra içlerinden 1 yada bir kaçı kalktı ve masa taşıma işlemi yaptı, bu senaryoda da herkes kendi hesabını geçtiği diğer masaya taşımış oluyor. Ödeme sırasında da herkes kendi hesabını ayrı ayrı ödeyebiliyor veya Kasiyer Adisyonları birleştirerek toplu halde ödeme alabiliyor.

1 Beğeni

kafeler de tutar bu işlem
Bizim kafelerde herkes kendi ödüyor da
Kasiyer içinde hızlı olur böylece

1 Beğeni

Tüm fonksiyonlar kusursuz çalışır duruma geldi.
Biraz da makyaj yapalım …

4 Beğeni

Şube bazlı sipariş özelliği

İlk 5 dk içinde sipariş iptal edilebilecek.

2 Beğeni

deli dolu ilerliyor yakında nirvana ya ulaşacak :grinning: :grinning:

1 Beğeni

Cep Garsonu kullanmak için SambaPOS kullanma zorunluluğunu kaldıracağız, Web tabanlı da sipariş alınabilecek.

4 Beğeni