Android tablette hesap alma

Garson ödeme alabilir mi ? Seçeneklerde çıkmadı. Ben mi yanlış yapıyorum

Alamaz.
Android Client da Ödeme Özelliğimiz yok.

Garsonun ödeme alması mantıklı olmaz
Ama ben yinede takibi yaparım derseniz
RDP ile çözüm bulabilirsiniz.

Mehmet bey sormustum ama deme devam ediyormu android clent icin benim . cunki denemek icin bir android cihaz alayim mi cok konusuluyor surekli eksik kaldim hisiyati yaratti bende :slight_smile:

İlla tablet almak şart değil, sanal kurabilirsiniz.

@Banned tesekkur ederim fikir icin ozellikle @mehmet beyede sordum bir ara android icin hesabim etkindi hala etkim mi diye o nedenle etkin degilse bosuna kurulum yapmiyayim diye . bu arada mac kulaniyorum mac icinde app olmasi guzel aslinda . bende ne kulanabilirim diyordum macte bir secenek . yoksa paralel ile win uzerinden kulanmak lazim sadece sambapos icin paralel kurulu mac imde :slight_smile:

@Banned malesef sanirim benim mac os x versiyonum mojave 10.14 beta 9 kulaniyorum onunla uyumlu degil bu emulator android kuramadim malesef :frowning:

Bu tür emületor yazılımlar çok çeşitli, o olmadıysa şu aşağıda verdiğim bağlantıdan uygun olanı deneyebilirsiniz.

Başka alternatifler de var ;

deneyecegim simdi bakalim calisani varmi diye tesekkur ederim

Münir Kontrol ettim senin hesabında Android Client Lisansı var. İstediğin zaman kullanabilirsin.

tesekkur ederım @mehmet bey denıyecegım bılgı verecegım deneyımlerım konusunda

deneme yaptım suan @mehmet bey lisans bulunamadı dıyor :frowning:

Münir senin bizde 3 farklı hesabın var biliyorsun.
Hangisini kullandığını bana Direct Message ile bildirirsen Android Lisansının o hesapta olmasını sağlıyayım. :slight_smile:

DM için, benim avatar ımın üstüne tıkla ve orada görünen Mesaj butonuna basarak gönderebilirsiniz.